O firmie

GRUPA EXPERT powstała w grudniu 2013 roku jako wspólny projekt firm SUPRA Sochaczew i ZET-BUD Kolbuszowa.

Mimo, że ta inicjatywa jest dość młoda, to obie firmy działają na rynku odpowiednio od 2004 i 2003 roku a ich właściciele posiadają doświadczenie w branży budowlanej i stolarki drzwiowej sięgające początku lat dziewięćdziesiątych. Przekłada się to na doskonałą znajomość branży stolarki drzwiowej i najwyższą jakość świadczonych usług.
GRUPA EXPERT to pomysł na zrzeszanie pod naszą marką sklepów, marketów budowlanych, hurtowni oraz innych punktów handlowych w celu poprawy konkurencyjności na naszym rynku.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele wzorów i kolorów drzwi zewnętrznych stalowych i drewnianych, drzwi wewnętrznych z ościeżnicami prostymi i regulowanymi w ilościach ok 4 tys. sztuk, które dostępne są od ręki, co daje GRUPIE EXPERT pierwsze miejsce pod względem szerokości oferty oraz ilości drzwi dostępnych od ręki wśród hurtowni na polskim rynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi czołowych polskich producentów. Drzwi wewnętrznych: DRE, ERKADO, INVADO, PORTA oraz zewnętrznych: BORYSZEW, CAPEK, DOORSY, GERDA, STALPRODUKT, STOLPAW, WIKĘD.
GRUPA EXPERT to również marki własne takie jak SALIDA – drzwi wewnętrzne i ACERO – drzwi stalowe zewnętrzne. Drzwi tych marek dostępne są wyłącznie w sieci sprzedaży GRUPA EXPERT.

Mimo, że nasza oferta jest tak szeroka, to staramy się nieustannie dostosowywać ją do warunków i wymogów panujących na naszym rynku oraz do oczekiwań klienta detalicznego, który w obecnych czasach jest coraz bardziej świadomy i wymagający, co daje firmom współpracującym z nami dostęp do produktów najwyższej jakości jakie tylko dostępne są na naszym rynku.

W magazynach dostępne mamy także podbitki w szerokiej gamie kolorystycznej w ilości ponad 8000m2.

Pracownicy firm wchodzących w skład GRUPY EXPERT, to młode dynamiczne i kreatywne osoby tworzące zespół ekspertów w swojej branży, służący Państwu pomocą i charakteryzujący się nieszablonowym podejściem do klienta, jego spraw oraz troską o jak najlepszą współpracę pomiędzy naszymi firmami. Jednak żeby zachować obsługę klienta na najwyższym poziomie stale podnoszą kwalifikacje na organizowanych przez producentów szkoleniach.

GRUPA EXPERT dysponuje dużą flotą samochodów ciężarowych przy użyciu których realizowane są regularne dostawy do klientów, dzięki czemu maksymalny czas oczekiwania na towar z magazynu to 7 dni kalendarzowych.

Zakres naszego działanie, to województwa: mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie i opolskie.